Privaatsuspoliitika ja küpsiste kasutamine

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE PROTSESS

Riigelin OÜ töötleb järgmisi kliendi andmeid: ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-maili aadress. Isikuga seotud personaalse päringu või tellimuse informatsioon.

Isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – kullerfirmad, Eesti Post, Itella SmartPOST.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

KLIENDI ISIKUANDMETE (ANDMETE) TÖÖTLEMISE EESMÄRGID

Riigelin OÜ töötleb kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

Riigelin OÜ kliendibaasi loomine ja selle haldamine;
Kliendile uute teenuste pakkumine;
Riigelin OÜ teenuste analüüsimine ja täiustamine;
Veebilehe haldamine;
Õigusaktidest tulenevate nõuete täitmine;
Kliendi päringutele vastamine;

ISIKUANDMETE (ANDMETE) KASUTAMINE JA SÄILITAMINE

Riigelin OÜ ei jaga kliendi isikuandmeid (andmeid) kolmandatele osapooltele. Kõiki andmeid kasutatakse ainult suhtlemiseks ja parema toote või teenuse pakkumise eesmärgil. Riigelin OÜ võib saata klientidele informatsiooni oma teenuste, toodete, uudiskirjade ja pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed, kuid seda niikaua, kui klient pole palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Andmeid säilitatakse hetkeni, kuni klient avaldab soovi meie kliendilistist lahkumiseks.

Kui tekib antud teema kohta küsimusi, siis palun võta meiega ühendust info@firmameened.ee

Riigelin OÜ on rakendanud vajalikke tehnilisi, füüsilisi ja korralduslikke turvameetmeid kliendi isikuandmete (andmete) kaitsmiseks kadumise ja ebaseadusliku töötlemise eest.

KÜPSISED

Riigelin OÜ veebilehel nimega firmameened.ee kasutatakse küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta.

Firmameened.ee kasutab oma veebilehel järgmisi küpsiseid:

Seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada teenuse kasutamist;
Esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kliendile asjakohast reklaami, pakkumisi ja parandada kliendi veebilehe kasutajakogemust;
Kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.
Klient võib oma seadmes salvestatud küpsised blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada ja/või kättesaadavad olla.
Firmameened.ee koduleht kasutab küpsiseid, et teha sinu kasutajakogemus mugavamaks. Kasutades meie veebilehte, nõustud küpsiste kasutamisega nagu on eelnevalt sellel lehel kirjeldatud.

KLIENDI ÕIGUSED

Kliendil on õigus pääseda ligi Riigelin OÜ poolt töödeldavatele Kliendi enda isikuandmetele ja õigus nõuda ebatäpsete isikuandmete parandamist.

Kui Kliendil on küsimusi oma õiguste kohta või on ta arvamusel, et Riigelin OÜ on tema isikuandmete (andmete) töötlemisel rikkunud tema õigusi, peaks ta kindlasti ühendust võtma e-posti aadressil info@firmameened.ee

MUUD SÄTTED

Riigelin OÜ võtab õiguse antud juhendit ühepoolselt muuta. Juhendi uusim versioon on alati saadaval käesoleval veebilehel.

Käesolevale kasutamisele ja privaatsuspoliitikale kohalduvad Eesti Vabariigi seadused. Poliitikast tulenevad vaidlused või nõuded lahendatakse Tallinnas Harju Maakohtus.

LISAINFO

Lisainfot saab telefonil +372 5599 3818 või e-mail aadressil info@firmameened.ee