Ärikingituste klassika-firma logoga kruus !

On väga vähe ettevõtteid, kes oma tegevusperioodi jooksul poleks kasutatun ettevõtte turundamiseks ärikingituste klassikat- firma logoga kruusi või muud jooginõud.

Eraettevõtluse arenemisega on suurenenud ärikingituste valikud kuid firma logoga kruus on jäänud, ning igal aastal tellivad ettevõtted neid nii oma töötajatele kui ka äripartneritele kingituseks.

Kohati võib tunduda, et firma logoga kruus kingitusena on klišee, nagu villased sokid jõulukingina, kuid see ei pea nii olema. Reeglina on komplektne valik ärikingitusi osa ettevõtete turundusstrateegiast. Selline komplekt võib koosneda klassikalistest ärikingitustest, nagu firma logoga pastakad, –märkmikud, –kalendrid ja loomulikult kruusid.

Lihtne valge kruus, millele on trükitud ühevärviline, fantaasiavaene logo, tekitaks tänasel päeval imestust, kuigi 20 aastat tagasi oli selline reklaamkingitus täiesti tavaline. Tänasete võimaluste juures oleks nii lihtsa tee valimine kivi laisa turundusjuhi kapsaaeda. Reklaamkingituste turul on saadaval väga erineva suuruse, kuju, värvi ja lisadega kruuse. Hea turundaja ülesanne on kasutada veidi fantaasiat kujundusel ja siduda loovalt firma logoga kruus teiste kingitustega ettevõtte ühtseks ärikingituste komplektiks.

Kuidas teha firma logoga kruusist meeldejääv ärikingitus?

Värvus

Firma logoga kruusi värvus valige Teie ettevõtte logo värvidega sobivad. Näiteks, kui Teie logo on kolmevärviline siis võib vabalt mõelda selle trükkimisele valgele või mõnele muule heledavärvilise põhjaga kruusile. Kruuside värvivalikus on palju mitmevärvilisi ja kui need sobituvad Teie firma logo põhivärvidega siis on variant trükkida logo ühevärvilisena. Omanäolise oma firma logoga kruusi, saab graveerimistehnikaga, kus graveering tehakse sama värvi kruusi sisemusega. Hea disainer aitab kujundada ja sobitada kruusile logo, teksti ja pilte. Tähtis on, et kõik, mis firma logoga kruusi disainimisel tahate esile tõsta, oleks nähtav ja kannaks oma turunduslikku eesmärki.

Suurus, kuju ja materjal

Nii palju, kui on inimesi, on ka maitseid. Mõnda meist äratab hommikul suur kruus vahust lattet ja mõnda tassike rohelise teega. Mõlemad joogid vajavad tassi, milles tuleksid esile aroom, värvus ja maitse. Firmameened.ee valikust leiate erineva suuruse ja kujuga kruuse. Keskmised kruusid mahutavad 250ml400ml jooki. Kuju poolest on neid sirgeid, ümaraid, alt kitsenevaid, mõned meenutavad purki ja mõned on ilma sangata. Meelepärase leiavad kõik ja disaineri abiga sobitatakse kruusile logo või šlogan. Kuigi materjalidest domineerivad keraamilised kruusid siis valikus on metallist, klaasist ja innovaatilisest PLA plastist jooginõusid.

Lisaväärtusega kruusid

Kõik kruusid ei ole lihtsalt kruusid, vaid nende funktsioone on täiustatud erinevate lisadega. Nii võib firma logoga kruusi valida koos lusikaga, kaanega, pliiatsitega värvitavad või valge kriidiga kirjutatava pinnaga, kõrrega ja silikonist kuumakaitsega kruuse. Kõik need on kujundatavad just Teie ettevõtte ärikingituseks ning annab võimaluse olla loominguline.

Disain

Firma logoga kruusi väljapaistvam osa on disain. Kui kruusi kujundamisel on kasutatud loomingulisust siis paistab see kaugele ja toob ärikingitusena palju rõõmu. Tavaliselt kasutatakse kruuside peal ettevõtte logo, infot või tunnuslauset, kuid mitmekesisuse eesmärgil võiks proovida ka erinevaid kujundeid, mis iseloomustavad Teie ettevõtte tegevusvaldkonda. Firmasiseseks kasutamiseks võiks vabama õhkonna loomiseks kasutada disainis lõbusaid ja teravmeelseid lauseid või isikustada firma logoga kruuse ametinimetuste või nimedega, mis väljendavad ettevõtte huumorisoont. Disaini osas pidage nõu Firmameened spetsialistiga.

Erinevatest trükimeetoditest, mis sobivad logo trükkimiseks kruusidele ja muudele jooginõudele loe SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga