Firma logoga kruus või tass on klassikaline ärikingitus

firma logoga kruus firma logoga tass

Firma logoga kruus või tass või mõni muu jooginõu kuulub ärikingituste klassika hulka. On väga vähe ettevõtteid, kes oma tegevusperioodi jooksul poleks kasutanud ettevõtte turundamiseks sellist viisi.

Eraettevõtluse arenemisega on suurenenud ärikingituste valikud, kuid firma logoga kruus on jäänud, ning igal aastal tellivad ettevõtted neid nii oma töötajatele kui ka äripartneritele kingituseks.

Kohati võib tunduda, et firma logoga kruus või tass kingitusena on klišee, nagu villased sokid jõulukingina, kuid see ei pea nii olema. Reeglina on komplektne valik ärikingitusi osa ettevõtete turundusstrateegiast. Selline komplekt võib koosneda klassikalistest ärikingitustest, nagu firma logoga pastakad, –märkmikud, –kalendrid ja loomulikult tassid.

Lihtne valge kruus, millele on trükitud ühevärviline, fantaasiavaene logo, tekitaks tänasel päeval imestust, kuigi 20 aastat tagasi oli selline reklaamkingitus täiesti tavaline. Tänaste võimaluste juures oleks nii lihtsa tee valimine kivi laisa turundusjuhi kapsaaeda. Reklaamkingituste turul on saadaval väga erineva suuruse, kuju, värvi ja lisadega kruuse. Hea turundaja ülesanne on kasutada veidi fantaasiat kujundusel ja siduda loovalt firma logoga tass teiste kingitustega ettevõtte ühtseks ärikingituste komplektiks.

Kas firma logoga kruus võib olla meeldejääv ärikingitus? Jaa…

Logoga tassi värvus

Firma logoga kruusi värvus valige Teie ettevõtte logo värvidega sobivalt. Näiteks, kui logo on kolmevärviline siis võib vabalt mõelda selle trükkimisele valgele või mõnele muule heledavärvilise põhjaga kruusile. Kruuside värvivalikus on palju mitmevärvilisi ja kui need sobituvad Teie firma logo põhivärvidega siis on variant trükkida logo ühevärvilisena. Omanäolise oma firma logoga kruusi, saab graveerimistehnikaga, kus graveering tehakse sama värvi kruusi sisemusega. Hea disainer aitab kujundada ja sobitada tassile logo, teksti ja pilte. Tähtis on, et kõik, mis firma logoga tassi disainimisel tahate esile tõsta, oleks nähtav ja kannaks oma turunduslikku eesmärki.

Pildiga tassi suurus, kuju ja materjal

Nii palju, kui on inimesi, on ka maitseid. Mõnda meist äratab hommikul suur kruus vahust cafe lattet ja mõnda tassike rohelise teega. Mõlemad joogid vajavad tassi, milles tuleksid esile aroom, värvus ja maitse. Firmameened.ee valikust leiate erineva suuruse ja kujuga kruuse. Keskmised tassid mahutavad 250ml400ml jooki. Kuju poolest on neid sirgeid, ümaraid, alt kitsenevaid, mõned meenutavad purki ja mõned on ilma sangata. Meelepärase leiavad kõik ja disaineri abiga sobitatakse kruusile ettevõtte logo või šlogan. Kuigi materjalidest domineerivad keraamilised kruusid, siis valikus on metallist, klaasist ja innovaatilisest PLA plastist jooginõusid.

Lisaväärtusega kruusid

Kõik kruusid ei ole lihtsalt jooginõud, vaid nende funktsioone on täiustatud erinevate lisadega. Nii võib firma logoga kruusi valida koos lusikaga, kaanega, pliiatsitega värvitavad või valge kriidiga kirjutatava pinnaga, kõrrega ja silikoonist kuumakaitsega kruuse. Kõik need on kujundatavad just Teie ettevõtte ärikingituseks ning annab võimaluse olla loominguline.

Pildiga kruuside tellimine ja disain

logoga tass firma logoga kruus
Firmameened.ee tehtud tööd: Karjatnurme päevakeskuse värvilised tassid.

Firma logoga kruusi väljapaistvam osa on disain. Kui kruusi kujundamisel on kasutatud loomingulisust siis paistab see kaugele ja toob ärikingitusena palju rõõmu. Tavaliselt kasutatakse kruuside peal ettevõtte logo, infot või tunnuslauset, kuid mitmekesisuse eesmärgil võib proovida ka erinevaid kujundeid, mis iseloomustavad Teie ettevõtte tegevusvaldkonda. Firmasiseseks kasutamiseks võiks vabama õhkkonna loomiseks kasutada disainis lõbusaid ja teravmeelseid lauseid või isikustada firma logoga kruuse ametinimetuste või nimedega, mis väljendavad ettevõtte huumorisoont. Disaini osas pidage nõu Firmameened spetsialistiga.

Erinevatest trükimeetoditest, mis sobivad logo trükkimiseks kruusidele, tassidele ja muudele jooginõudele loe SIIT.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis kirjuta mulle info@firmameened.ee

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *