Hooajaks suvised firmakingitused!

Olemegi jõudnud turundusaastaga peaaegu poole peale. Mõni nädal veel ja ongi käes jaanipäev ehk suvine pööripäev, millest alates enamus meist puhkusele siirdub. Kellel võimalus, see kaheks nädalaks, kellel läheb paremini, see lausa kuuks või enamakski veel. Vaatamata puhkuste perioodile peavad mõned ikkagi tööd edasi tegema: müüma, ostma, teenust pakkuma ja tellima. Kuna firmakingitused on oluline osa ettevõtte turundusstrateegiast, siis tuleb ka suvel pöörata tähelepanu ärikingituste hooajale vastavusele.

Eesti suvele kohaselt  ei möödu sügiseni enam ühtegi nädalavahetust, kus midagi ei toimuks. Seega on peagi enamus eestlasi ratastel ja tormavad ühelt festivalilt, teisele laadale ning kontserdilt laulupeole, siis jälle kodukohvikute päevalt huumorifestivalile ning lõkkeõhtult muinastulede ööle. Terve Eesti kihab ning hõivatud on iga telkimiskoht ja vaateplatvorm. Kuskil toimub piknik, kuskil pulm ja kolmandas kohas grilliõhtu.

Suvises saginas oleks ettevõttel kasulik säilitada külma närvi ning leida oma klientidele ja äripartneritele personaalsed, suvisele hooajale vastavad firmakingitused. Firma logoga ärikingitused pole mõeldud ainult kinkimiseks vaid esinduslik on kasutada oma ettevõtte töös logoga tarvikuid ja aksessuaare klientide teenindamisel. On loomulik, et kliendile ulatatakse kirjutamiseks ettevõtte logoga pastakas ja kohvi pakutakse logoga tassist aga loomingulise lähenemise puhul võiks leida veelgi võimalusi oma ettevõtte brändi tugevdamisel. Seda ka siseturunduse osas. Kena kingikorv jaanipäevaks oma töötajatele näitab lugupidamist ja hoolimist ning on praktiline firmakingitus. Firmameened OÜ aitab Teid valikute tegemisel, oleme loovad ning leiame erinevateks suvisteks üritusteks ja tegevusteks personaalsed firmakingitused.

Grillipeo firmakingitused

Toetudes 2019 aasta trendisoovitustele, siis oodatud firmakingitused on loodussõbralikust materjalist, toetavad säästvat tarbimist ja tervislikke eluviise. Eestlastele meeldivad suvised grillimise maratonid. Köögi- ja kodutarvikute kinkimine võimaldab teha ärikingitusi üsna laiale tarbijaskonnale, kuna vaatamata positsioonile ja vanusele kokkavad kõik inimesed suuremal või väiksemal määral. Seega tehes firmakingitust grillimistarvikute hulgast, valige kingitus, mida saab korduvalt kasutada ning on kvaliteetne.Hea mulje jätab teistest eristuv ärikingitus, olgu selleks siis praktiline bambusest lõikelaud või pipra ja soolaveski millele graveeritud firma logo. Ka firma logoga pleed, põll ja muud pikniku tarvikud on omal kohal. Kuna suvel on tavaks toituda tervislikumalt ning puuviljad ja marjad vabalt saadaval, siis erinevate köögitarvikute kinkimine näitab hoolimist oma kingisaaja tervisest. Miks mitte lisada firmakingitusele juurde üks või mitu kaunilt kujundatud tervisliku joogi või salati retsept:

Virgin Sex On The Beach

Kogus: üks klaas

1 osa apelsinimahla

1 osa jõhvikamahla

30g virsikumahla

1 tl grenadiinisiirupit

Jääkuubikuid

Vala mahlad jääkuubikutele ja sega. Lisa siirup, kaunista ananassiviiluga ning serveeri.

Reisiselli firmakingitused.

Ärimaailmas on reisimine tavapärane tegevus ning reisimist mugavamaks muutev firmakingitus on alati kindel ja praktiline valik. Suvel reisitakse tihti koos peredega, olgu siis auto, bussi, lennuki või laevaga. Ka jalgsi- ja rattamatkasid võetakse ette üsna tihti. Et Teie klientide või ka töötajate reisid oleksid muretud ja mugavad võiks firmakingitusena kinkida reisil vajalikke auto- ja rattatarvikuid, reisikotte ning –aksessuaare.

Klassikalised firmakingitused, mis sobivad kinkida igal hooajal!

Vihmavari on ärikingitusena väga universaalne…

…kuna selle kasutamisvajadus kestab varakevadest kuni külmade saabumiseni. Oma firma logoga vihmavari võiks rippuda igas riidenagis, et vihmase ilmaga  teha oma külalistele praktiline firmakingitus ja säästa neid märjaks saamise eest.

Hooajatu firmakingitus on fliisist jakk,

…pusa või jope. Meie kliimas leiab selline ärikingitus alati praktilist kasutust, kuna talvel on piisavalt külm, et kanda fliisi välisriiete all ja jahedamal suvel jällegi hea tõmmata tuule kaitseks t-särgi peale.

Nutikingitused on nutikad ärikingitused igal aastaajal.

Mälupulgad, akupangad ja muud mobiililisad on praktilised firmakingitused ja need leiavad kasutust aastaringselt. Suveks sobivad hästi firmakingituste nimekirja juhtmevabad kõlarid, mis võimaldavad vabas õhus muusikat kuulata ja jagada.

Firma logoga kruusid on ajatud firmakingitused.

Küll oleks ehk kummaline kinkida suvel jõuluvärvides või -mustriga tasse kuid elegantselt ja trendikates värvides kujundatud kruusid sobivad ärikingituseks ideaalselt. Lisaks kruusidele pakub Firmameened OÜ ka teisi huvitavaid jooginõusid: LOE SIIT!

Firmakingituseks logoga pastakas

…on loomulikult enim tellitud ärikingitus. Firma logoga pastakas leiab kasutust igal elualal ja aastaajal. Suvisel ajal võiks olla loovamad ja kombineerida kingitustega ka värvipliiatseid.

Tulgu suvi kuum või vihmane, Firmameened on Teie jaoks alati olemas! Ka siis kui soovite alustada jõulukingituste tellimisega. Helistage meile!

Soovime Teile päikest ja sooja merevett, vahele vihma ja metsatäis marju!

Ilusat suve!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga