Suvised firmakingitused selleks hooajaks!

Olemegi jõudnud turundusaastaga poole peale. See on aeg, mil enamus puhkusele siirdub. Kellel võimalus, see kaheks nädalaks, kellel läheb paremini, see lausa kuuks või enamakski veel. Vaatamata puhkuste perioodile peavad mõned ikkagi tööd edasi tegema: müüma, ostma, teenust pakkuma ja tellima. Suvised firmakingitused on oluline osa ettevõtte turundusstrateegiast, seega tuleb tähelepanu pöörata ärikingituste hooajale vastavusele.

Eesti suvele kohaselt  ei möödu sügiseni enam ühtegi nädalavahetust, kus midagi ei toimuks. Seega on peagi enamus eestlasi ratastel ja tormavad ühelt festivalilt teisele laadale ning kontserdilt laulupeole, siis jälle kodukohvikute päevalt huumorifestivalile ning lõkkeõhtult muinastulede ööle. Terve Eesti kihab ning hõivatud on iga telkimiskoht ja vaateplatvorm. Kuskil toimub piknik, kuskil pulm ja kolmandas kohas grilliõhtu.

Suvises saginas oleks ettevõttel kasulik säilitada külma närvi ning leida oma klientidele ja äripartneritele personaalsed, suvisele hooajale vastavad firmakingitused. Firma logoga ärikingitused pole mõeldud ainult kinkimiseks vaid esinduslik on kasutada oma ettevõtte töös logoga tarvikuid ja aksessuaare klientide teenindamisel. On loomulik, et kliendile ulatatakse kirjutamiseks ettevõtte logoga pastakas ja kohvi pakutakse logoga tassist aga loomingulise lähenemise puhul võiks leida veelgi võimalusi oma ettevõtte brändi tugevdamisel. Seda ka siseturunduse osas. Kena kingikorv jaanipäevaks oma töötajatele näitab lugupidamist ja hoolimist ning on praktiline firmakingitus. Firmameened OÜ aitab Teid valikute tegemisel, oleme loovad ning leiame erinevateks suvisteks üritusteks ja tegevusteks personaalsed firmakingitused.

Grillipeo firmakingitused

Toetudes 2023 aasta trendisoovitustele, siis oodatud firmakingitused on loodussõbralikust materjalist, toetavad säästvat tarbimist ja tervislikke eluviise. Eestlastele meeldivad suvised grillimise maratonid. Köögi- ja kodutarvikute kinkimine võimaldab teha ärikingitusi üsna laiale tarbijaskonnale, kuna vaatamata positsioonile ja vanusele kokkavad kõik inimesed suuremal või väiksemal määral. Seega tehes firmakingitust grillimistarvikute hulgast, valige kingitus, mida saab korduvalt kasutada ning on kvaliteetne. Hea mulje jätab teistest eristuv ärikingitus, olgu selleks siis praktiline bambusest lõikelaud või pipra ja soolaveski, millele graveeritud firma logo. Ka firma logoga pleed, põll ja muud pikniku tarvikud on omal kohal. Kuna suvel on tavaks toituda tervislikumalt ning puuviljad ja marjad vabalt saadaval, siis erinevate köögitarvikute kinkimine näitab hoolimist oma kingisaaja tervisest. Miks mitte lisada firmakingitusele juurde üks või mitu kaunilt kujundatud tervisliku joogi või salati retsept:

Virgin Mojito

Kogus: üks klaas

  • 1 tl suhkurt (eelistatuim variant on pruun suhkur)
  • 200 ml gaseeritud vett
  • laimiviile või laimimahla
  • mündilehti või piparmündi siirupit
  • jääkuubikuid

Lisa klaasi suhkur, siirup või piparmündilehed ja laimimahl – või viilud. Tambi kõiki koostisosi nii, et neist eraldub piisavalt mahla ja maitseid. Vala peale gaseeritud vesi. Kaunista laimiviiluga ning serveeri.

Reisiselli firmakingitused

Ärimaailmas on reisimine tavaline tegevus ning reisimist mugavamaks muutev firmakingitus on alati kindel ja praktiline valik. Suvel reisitakse tihti koos perega, näiteks auto, bussi, lennuki või laevaga. Ka jalgsi- ja rattamatkasid võetakse ette üsna tihti. Et Teie klientide või ka töötajate reisid oleksid muretud ja mugavad võiks firmakingitusena kinkida reisil vajalikke auto- ja rattatarvikuid, reisikotte ning –aksessuaare.

Klassikalised firmakingitused, mis sobivad kinkida igal hooajal!

  • Vihmavari on ärikingitusena väga universaalne…

…kuna selle kasutamisvajadus kestab varakevadest kuni külmade saabumiseni. Oma firma logoga vihmavari võiks rippuda igas riidenagis, et vihmase ilmaga teha oma külalistele praktiline firmakingitus ja säästa neid märjaks saamise eest.

…pusa või jope. Meie kliimas leiab selline ärikingitus alati praktilist kasutust, kuna talvel on piisavalt külm, et kanda fliisi välisriiete all ja jahedamal suvel jällegi hea tõmmata tuule kaitseks t-särgi peale.

Mälupulgad, akupangad ja muud mobiililisad on praktilised firmakingitused ja need leiavad kasutust aastaringselt. Suveks sobivad hästi firmakingituste nimekirja juhtmevabad kõlarid, mis võimaldavad vabas õhus muusikat kuulata ja jagada.

  • Firma logoga kruusid on ajatud firmakingitused.

Küll oleks ehk kummaline kinkida suvel jõuluvärvides või -mustriga tasse kuid elegantselt ja trendikates värvides kujundatud kruusid sobivad ärikingituseks ideaalselt. Lisaks kruusidele pakume ka teisi huvitavaid jooginõusid: LOE SIIT!

…on loomulikult enim tellitud ärikingitus. Firma logoga pastakas leiab kasutust igal elualal ja aastaajal. Suvisel ajal võiks olla loovamad ja kombineerida kingitustega ka värvipliiatseid. Meilt on pastakaid tellitud nii suguvõsa kokkutulekuks kui ka juubelipidustuste tähistamiseks ja meenutamiseks.

Tulgu suvi kuum või vihmane, Firmameened on Teie jaoks alati olemas! Ka siis kui soovite alustada jõulukingituste tellimisega. Kirjutage meile!

Soovime Teile päikest ja sooja merevett, vahele vihma ja metsatäis marju!

Ilusat suve!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *