Firma logoga kommid on osa meelelisest turundusest

firma logoga kommid

Aina enam kasutatakse erinevate toodete turundamisel sensoorset ehk meelelist turundust. Firma logoga kommid ja maiustused annavad võimaluse ajaga kaasas käia ning mõjutada oma kliente või koostööpartnereid läbi erinevate meeleelundite.

Lisaks tuleb kausike firma logoga kommidega appi nii müügi alustamisel, koostöö koosolekul, kui ka konfliktide lahendamisel. Firmameened pakub laialdast maiustuste valikut, mille pakendile on võimalik tellida oma firma logo, “slogan” või muu tutvustav tekst. Pakendi peamine eesmärk on kaitsta kommi erinevate välismõjude eest, aga ilusa kujundusega pakend pakub kingi saajale esteetilist naudingut. Firma logoga kommid võib panna lauale ka mugava, kartongist volditud kausiga või spetsiaalse kommikarbiga, mis mahutab suuremaid ja väiksemaid koguseid

Uuem trend on pakendile trükitud positiivsed sõnumid, mõistatused või tsitaadid. Firma logoga pulgakomm, millele seisab näiteks tekst: “Oled ilus!“ tekitab saajas positiivseid emotsioone, mis kanduvad üle ka kommi kinkijale ehk siis Teie ettevõttele.

Kui vajate esinduslikku firmakingitust sobivad selleks firma logoga eksklusiivsed šokolaadikarbid või täitke erinevate käsitöökommidega kaunis puidust kinkekarp. Meie koduleht pakub firma logoga kommidele pakendamisvõimalusi veelgi. Anname ka soovitusi ja aitame disainiga.

firma logoga kommid

Pakendiga võrdväärselt oluline on logoga kommi maitse.

Kommi kvaliteeti hinnatakse põhiliselt just maitse järgi. Kui Teie firma logoga komm on kvaliteetse ja hea maitsega, siis annab see tunnistust sellest, et Teie ettevõte hindab head kvaliteeti ja Teid võib usaldada. Maitseid ja erinevaid lisandeid on palju ning läbimõeldud valik tasub end kuhjaga ära.

Firma logoga kommi maitse valimisel tuleks arvestada kommi saajaga. On siis põhilised kommisaajad naised-mehed, lapsed- täiskasvanud või sekretärid- autojuhid jne. Tihti kohtame kliendiüritustel kausikest karamellkommidega, aga kui Teie peamised firmakingituse saajad on lapsed, valige ettevõtet esindama lõbusad šokolaadikujud või pehmed lehmakommid. Traditsiooniliste kommide asemel võib kliendile pakkuda ka soolapähkleid või müsli- ja puuviljabatoone. Kui firma logoga kommide kinkimisele vaheldust soovite, võivad neid asendada kaunilt kujundatud tee- või kohvi pakid. Ka logoga nätsupakid ja kuivatatud puuviljad võivad olla heaks üllatuseks.

Firma logoga kommide või maiustuste valimisel ei tasuks seega minna lihtsama vastupanu teed, kuna erutades oma koostööpartneri nägemis-, maitse- ja haistmismeelt, kinnistub Teie ettevõte kliendi mälusse kindlamalt kui ajalehe reklaam.

Erinevaid soovitusi firma logoga kommide ja maiustuste kasutamisel:firma logoga kommid

 • klienditeeninduse laudadel ja kassades;
 • koostööpartnereid kostitades;
 • kuumade jookide serveerimisel toitlustuses;
 • erinevates kinkekorvides;
 • külastaja üllatuseks hotellides, kodumajutustes, kajutites, limusiinides jne.;
 • tervishoius ja meditsiinis valuliku protseduuri lõppedes;
 • koolitustel, kliendiüritustel;
 • kohtumisel valijatega;
 • erinevate konfliktide ja arusaamatuste lahendamisel või tüli tekitamise leevendamiseks;
 • jõulukingitusteks;
 • ja lõpeks, firma logoga maitsvad kommid sobivad põske pista kõikidel päevadel. Olgu siis äri- või pühapäev.

Jätke endast hea maitse!

Võta ühendust info@firmameened.ee ja telli kontorisse maiused juba täna!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *