Praktiline firma logoga vihmavari on sügisel oodatud ärikingitus!

Eestis, kus võib vihma sadada 57 tundi järjest, ei saa firma logoga vihmavarju või ka vihmakeepi ärikingitusena alahinnata. Nii nagu tali ei jää taevasse, ei jää, hoolimata selle aasta kaunist suvest, sinna ka vihm. Seepärast kuulub firma logoga vihmavari iga endast lugupidava ettevõtte ärikingituste valikusse.

Selleks, et Teie firma logoga vihmavari oleks meeldiv kingitus, anname head nõu, kuidas valida sadade vihmavarjude hulgast just “see õige”.

 

Vihmavarju kvaliteet

Oleks halb reklaam ettevõttele, kui Teie firma logoga vihmavari laguneks esimesel kokkupuutel vihma või tuulega. Kuna vihmavari on tarbeese ja tal on konkreetsed funktsioonid, siis tuleks vihmavarju valikul lähtuda kvaliteedist. Üldiselt peavad vihmavarjud vihmale alati vastu aga kehvema kangaga vihmavari võib laosvihmas lekkima hakata  ja see on viimane asi mida sooviks varju all kogeda. Vihmavarju põhjalikum töökindlus pannakse proovile ka tuule käes. Kvaliteetne, spetsiaalselt tormile vastupidavaks tehtud konstruktsiooniga, vihmavari võib tugevama tuulega korraks ka tagurpidi minna aga sellest ei teki jäädavaid vigastusi ning vari on kasutatav ka edaspidi.

Vihmavarju hind

Vihmavarjude hinnad reedavad harva oma tegelikku kvaliteeti. Vahest võib keskmisesse hinnaklassi jääv vihmavari osutuda tuule käes sama kvaliteetseks kui kõrgema hinnaga vihmavari. Kui panustate oma aega otsimisele, siis leiab kvaliteetse vihmavarju ka odavamast hinnaklassist.

Vihmavarju raam

Kui valite kvaliteetset vihmavarju, alustage sellest, et võtke vihmavari endale kätte ja tunnetage tema tugevust ja raskust. Kuigi praktilistel kaalutlustel soovitakse kergeid vihmavarjusid, kaaluvad kvaliteetsemad vihmavarjud siiski rohkem. Käes hoides kõigutage vihmavarju edasi-tagasi, üles ja alla. Tunnete, kas vars logiseb või kõigub? Ebakvaliteetse raamiga vari väriseb käes nagu talle saba. Lugege mitu ribi on vihmavarju küljes? Mida rohkem ribisid, seda parem ja kui on lisatud veel topelt ribid, mis toetavad põhiribisid, lisab see vihmavarju raamile tugevust juurde. Reeglina kasutatakse vihmavarju raamis põhiliselt metallist või tugevast fiiberplastikust materjali, mida peetakse kõige vastupidavamaks. Muuseas metallraamiga vihmavarjudele pakutakse ka parandusteenust.

Vihmavarju kangas

Vihmavarjude kangaks kasutatakse 100% polüesterkangast. Kanga veekindlust tähistab number. Enamlevinud Pongee kangaga vihmavarjul võib see olla nt.190T, 210T, vm. tähisega. Mida suurem on arv kanga tähises, seda tihedam ja vettpidavam on kangas. Vihmavarju ärikingituseks valides tuleks silmas pidada, et firma logo trükitakse reeglina vihmavarju kangale. Seega tuleks läbi mõelda logo värvid ja kujundus, et logo oleks nähtav ja sobiks vihmavarju värviga. Värviliste vihmavarjude valik on väga lai ja leidub ka mitmevärvilisi. Jagub igale maitsele. Firma logoga vihmavarju kujundamisel küsi abi ka Firmameened.ee kodulehel.

 

Vihmavarju lisafunktsioonid

Kui tavalise vihmavarju funktsioon on pakkuda varju selle kandjale, siis ärikingituseks sobib suurepäraselt vihmavari, millele on ka mõni lisafunktsioon. Näiteks LED valgustiga varrega vihmavari on pimedal ajal jalutades nii helkuri kui taskulambi eest. Kindlasti rõõmustab saajat firma logoga vihmavari, mis on kenas vutlaris ning jääb ka tolmuses keskkonnas puhtaks. Üle õla, randme kanderihmaga või uudse silmusklambriga vihmavari teeb selle kaasa võtmise lihtsaks ja mugavaks. Mugavust võib lisada täisautomaatne või poolautomaatne vihmavarju avanemisfunktsioon. Kui soovite eristuda valige firma ärikingiks tagurpidi avanev vihmavari.

 

Vihmavarju hooldus

Meeles tasub pidada, et vihmavarju kuivatatakse poolkinnises asendis. Avatuna kuivatades on oht, et vihmavarju kangas venib. Suletuna võib aga niiskus tekitada kangale hallitust või metalldetailid minna rooste, jättes kangale plekke ning kahjustades liikuvaid osi. Vihmavarju võib vajadusel pesta nõudepesuvahendi lahuse ja niiske lapiga, kuid üleni vee alla vihmavarju panna ei soovitata – olgu tal ükskõik kui vägeva firma logo või mitte.

Aastaaegade loomuliku jätkuna on sügis oma täies ilus kohale jõudnud ja peagi on oodata vihmasadusid. Kui Teie ettevõtte koostööpartneritel või klientidel tuleb oma tööde ja tegemiste tõttu viibida tihti värskes õhus, siis saate neile varju pakkuda, kinkides oma firma logoga vihmavarju või -keebi.

Vaata Firmameened.ee Vihmavarjude valikut SIIT!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga