Hooli tervisest, kingi firma logoga jooginõu!

Inimeste muutunud suhtumine vee tarbimisse ja keskkonna säästmisesse on toonud suurema nõudluse kõikvõimalike korduvkasutatavate jooginõude, veepudelitele ja termoste järele. Praktiline vajadus nende järele teeb sellest ärikingituse, mis ei jää seisma vaid leiab kasutust igapäevaselt.

Jooginõude kasutamine säästab loodust ühekordsetest nõudest ja propageerib tarbima kraanivett, mis on tunduvalt odavam pudeliveest ja lisaks varitseb vee pikemal pudelis seismisel saastatuse oht plastikust imbuvate kemikaalide näol.

Ka vee tarbimise propageerimine terve päeva jooksul, koolis, tööl, trennis jne., on tõstnud korduvkasutatavate jooginõude populaarsust. Tänu inimeste teadlikkusele on korduvkasutatavad jooginõud väga kiiresti muutunud hinnatud firmakingituseks.

Joogipudel olgu ohutu!

Korduvkasutatavate jooginõude puhul on määrava tähtsusega selle ohutus inimese tervisele. Plastnõude valmistamisel kasutatakse kemikaali bifsenool A(BPA), millest valmistatakse erinevaid plasttooteid. BPA-st tooted on läbipaistvast kõvast materjalist ja seda kemikaali seostatakse südamehaiguste, rasvumise, loodete arenguprobleemide kui ka vähi tekkimisega. Kuigi aina enam püütakse toota ohutuid tooteid, on ikka mõistlikum valida ühekordse toote asemel korduvkasutatav nõu, mis on märgistatud BPA vabana.

Joogipudel, termos või termotass väljendab keskkonnateadlikust ja on hinnatud firmakingitus!

Kui olete valimas oma firma logoga kingitus, siis tasub kaaluda keskkonnasõbralikust materjalist jooginõu soetamist. Lisaks kruuside ja tasside kasutamisele töökohal võetakse järjest tihemini ligi termotass, klaasist joogipudel või roostevabast terasest kruus või pudel. Termotassi kasutamise teeb mugavaks keeratav kaas, mis kaitseb jooki temperatuuri muutumise eest ja tagab selle puhtuse. Kaanega termotass võimaldab sellega vabalt ringi liikuda ja ka autos ei ole ohtu, et jook laiali pritsiks. Kui soovite oma töötajatele teha kingitusi, siis võiks see valik olla firma logoga termotass. See sobib kontori lauale, välitöödele ja kergematesse või raskematesse masinatesse. Termotassist suuremad ja tugevamad termosed on samuti hinnatud firmakingitused ning graveeritud firma logo lisab kingitusele luksuslikkust.

Kuna vee tarbimine on tervisele hea ning treeningutel või palava ilmaga lausa vajalik, siis tõusev trend on endaga kaasas kanda joogiveepudelit, mis on mahult suurem kui termotass, kindlama korgiga ja mugavamalt näiteks karabiiniga kinnitatav vööle või mujale. Firma logoga joogipudel hakkaks hästi silma nii treeningseltskonnas kui suurematel väliüritusel. Joogipudeliga saab jooke kaasa võtta loengusse, piknikule või füüsilist pingutust nõudvate tööde juurde. Firma logoga joogipudel on hea kingitus lastega peredele ning ka lemmiklooma omanikele, sest suviste kuumade ilmadega vajavad vett kõik elusolendid.

Kui soovite eristuda tavalistest kingitustest siis Firmameened pakub ka trendikamaid joogipudelid, mis mõeldud maitsevee valmistamiseks puuviljade, kurgi või ürtidega. Nutiajastule sobilikult on firma logoga kingitusena välja pakkuda ka Smart jooginõud, mis läbi telefoni äpi tuletavad meelde joomise vajadust ja jälgivad tarbitud vee kogust.

Jooginõude hooldusest

Erinevatest materjalidest joogipudeleid tuleb kindlasti ka hoolega puhastada, et saastatud vesi ei teeks kasu asemel kahju. Kui pudelile tekivad setted veest, kohvist või muudest jookidest siis:

  • pesta pudel sooja vee ja pesuvahendiga. Vajadusel kasutada pudeliharja;
  • kangekaelsemate setete jaoks on kaubanduses müügil kihisevad tabletid, millega saab setteid eemaldada. Peale seda pudel pesta ja loputada hoolega;
  • kodustest vahenditest sobivad sooda, äädikas või sidruni mahl lahustama setteid ja neutraliseerima lõhnasid. NB! Äädikas võib rikkuda kummidetaile. Kasutada lahjendatult!;
  • väga oluline on hoida puhtana korgid ja kaaned. Pesemiseks eemaldada tihendid ja pesta keerulised vahed harjaga puhtaks;
  • NB! Kui joogipudelit ei saa enam puhtaks ja tekib hallitus peenematesse vahedesse, ei tohi pudelit enam kasutada!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *