4 põhjust telefonihoidja kasutamiseks kodus, tööl või autos

TelefonihoidjaNutitelefon on alati kaasas ja kui ta pole taskus või käekotis, siis on vaja kindlalt kohta, kuhu telefon hoiule panna. Telefonihoidja abistab olukordades, kus sa ei soovi või ei saa telefoni käes hoida.

Telefonihoidja on väike vidin, mida saab kasutada kõva eseme peal, ta seisab laual püstises asendis või kinnitub mõne eseme külge. Neid on erinevates suurustes, värvides, tegumoega. Samuti saab neid kasutada  erinevates olukordades – autos, rattaga sõites, sporti tehes või videoid, pilte vaadates, e-raamatuid lugedes. Nad hoiavad telefoni turvaliselt omal kohal.

Telefonihoidja kasutamisviisid

Telefonihoidjat saad kasutada nii aktiivsetes tegevustes kui lugedes, telefoni scrollides või videode vaatamisel. Väga levinud on telefonihoidja kasutamine autos, et kuulata Google Maps juhiseid, on telefonihoidjaid, mis on ka telefonilaadijad. Sportimisel on mugavad telefonihoidjad, mida saab kinnitada jalgratta, jõusaalis jooksumasina vms külge. Kohapeal seisvad telefonihoidjad on mugavad laual videode vaatamisel.

4 põhjust telefonihoidja kasutamiseks:

  1. Mugavus – Videode vaatamisel pidev telefoni käes hoidmine võib olla tüütu. Mõni nutitelefon kaalub kuni 150 grammi. Mugavuse ning kaela ja käte säästmise nimel on ideaalne kasutada eemalseisvat telefonihoidjat.
  2. Turvalisus – Autos telefonihoidja kasutamine suurendab turvalisust. Teadmine, et telefon on kindlas kohas ja ei liigu aitab keskenduda autosõidule. Kasuta hoidjat ja vaata nutitelefoni siis kui auto seisab ja see on ohutu. 1,6 miljonit autoõnnetustest juhtub autojuhtimise ajal nutitelefoni kasutamisel.
  3. Produktiivsus – Tihe telefonivaatamine ja nutisõltuvus on tänapäeva probleemid. Mobiiltelefoni ei pea kogu aeg scrollima, eriti tööl või koolis. Pidev telefonivaatamine võib nõuda päevast ligi 5 tundi. Telefonihoidjas on telefon oma kindlal kohal ja saad keskenduda muule vajalikule.
  4. Korras töölaud – Telefonihoidja aitab hoida korras töölaua, sest nutitelefonile on alati kindel koht olemas. Pole muret, et kaotad mobiili töödokumentide, kaustade ja paberite alla või raamatute vahele.

 

Telefonihoidja

Telefonihoidja autosse

Tahvelarvutihoidja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefonihoidja või nutiaksessuaari kasutamine ettevõtte turunduses

Mitmetes teadusartiklites on jõutud järeldusele, et nutitelefonid on inimeste mõtetes ka siis, kui neid ei kasutata. Inimesed mõtlevad pidevalt oma mobiili peale: Kus telefon on? Kas aku on täis? Kas keegi on mulle helistanud? Kas mu telefon on hääletu jne? Seetõttu on ka telefonihoidjad või muud nutiakssesuaarid tähelepanu keskmes, firma logoga nutiakssesuaar leiab pidevalt kasutust ja on inimeste silme ees, eriti kui ettevõtte või bränd on tuntud ja armastatud.

Ülaltoodud kehtib nii väikeettevõtete kui ka suurte tuntud firmade kohta või ükskõik kelle kohta, kes soovib end turundada firma logoga toote kaudu. Ettevõtte logoga telefonihoidja või mõne muu nutiaksessuaari kaudu turundamine on mõjus mitmel põhjusel. Telefon on meil kõigil ning seetõttu on tõenäoline, et ka telefonihoidjat kasutatakse.

Mõned põnevad faktid telefoni omamise kohta:

  • 93% ameeriklastel on just nutitelefon.
  • 91% inimestest ei soovi oma telefoni ilmasjata koju jätta.
  • 45% inimestest, kellel on nutitelefon, on seda mingil moel kahjustanud – nt telefon on maha kukkunud.
  • 76% inimestest tunnistavad, et on olnud mingil ajahetkel telefonist sõltuvuses.
  • 70% inimestest vaatavad youtube videoid nutitelefonist. Videosid on lihtsam vaadata, kui ei pea telefoni käes hoidma.
  • 47% inimestest ütlevad, et ei suuda nutitelefonita elada. Nad kannavad mobiili koolis, tööl ja vabaajahetkedel kogu aeg kaasas.

Laheda disainiga telefonihoidja on nutikas reklaamkingitus erinevatel üritustel ja sobilik kingitus koostööpartneritele. Võib-olla võiks selline firmameene kuuluda sinu järgmise turundusstrateegia juurde? Sobiva telefonihoidja välja valimiseks võta ühendust.

 

Sulle võib huvi pakkuda postitus ka firma logoga mälupulkadest, mille leiad SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga