Kuidas valida ärikingituseks firma logoga mälupulk?

Oma ettevõtte ärikingituseks firma logoga mälupulga valimine on hea mitmel põhjusel. Mälupulk on üks nutividinatest, mis leiab sagedast kasutust ning milleta muutuks fotode, videoklippide ja muude failide edastamine kohmakaks ja aega nõudvaks. Lisaks aja kokkuhoiule esindavad mälupulgad ka rohelist mõtteviisi ning tänu neile ei pea enam tegema tuhandeid väljatrükke paberile.

Firma logoga mälupulga valimisel tasub silmas pidada, milline on mälupulga otstarve. Sellest tulenevad ka tehnilised nõudmised mälupulgale: kui suur peaks olema mälumaht, kui suur kiirus? Firma logoga mälupulga lõpliku hinna kujundavad tehnilised näitajad ja kujunduse mälupulgale kandmine.  Kuna mälupulga pind on tavaliselt sile ja sümmeetriline, siis on firma logo talletamine sellele lihtne ja soodne. Lisaks on värvi- ja materjalivalik mitmekülgne ning firma logoga mälupulga võib uhkusega kinkida igal elualal.

4 võimalust ehk firma logoga mälupulk ettevõtte turundamisel

Reklaammaterjalid, hinnakirjad, tootekataloogid

Tänaseks on paberkandjal reklaammaterjalid kaotanud oma aktuaalsuse. Peale kasvav põlvkond on keskkonnateadlik ning vajaliku info salvestamise osas  eelistavad nad kiirust ja individuaalsust. Seega on mälupulgale talletatud reklaammaterjalid ja hinnakirjad  kiireim otsetee kindla kliendirühmani.  Firma logoga mälupulka on mugav jagada messidel ja laatadel ning see ei koorma klienti. Firma logo mälupulgal ilmestab selle välimust ja reedab omajagu ka sellel peituvat infot. Kui olete Firmameened.ee välja valinud sobiva mälupulga reklaammaterjali tarvis, pakume Teile täisteenusena failide alla laadimist ja failide lukustamist salasõnaga.

Personaalne mälupulk

Firma logoga mälupulk võib olla ka oluline info ja materjali kandja kliendi ning ettevõtte vahel. Kui Teie ettevõte olulisem teenus on taas esitatavate failide loomine – fotod, koolitusmaterjalid, videomaterjal, muusika, joonised jne., siis tänapäeval võimaldab kvaliteetne mälupulk pakkuda kliendile kiiret ja individuaalset teenust. Ja jällegi lisab firma logo mälupulgal usaldust ning annab aimu selle sisust

Ärikingitus partnerile või oma töötajale

Ärikingitusena on firma logoga mälupulk väga oodatud ning leiab alati praktilist kasutust. Tehnika areng laiendab valikut ning näiteks mälupulk, millel on „typeC“ otsik, sobib kasutamiseks nii uuemates telefonides kui ka arvutites failide salvestamiseks ja laadimiseks. Erinevad lisafunktsioonid, nagu pastakaga ja nutipliiatsiga mälupulgad mitmekesistavad kingivalikut. Metallist korpusega mälupulga saab firma logo graveerimisega disainida luksuslikuks firmameeneks.

Suveniir või reklaamtoode

Kuna mälupulk on küllaltki ihaldusväärne kingitus, on see hea valik ka suveniirkingitusena. Miks mitte „promoda“  oma linna või riiki läbi vastava kujunduse saanud mälupulga. Samamoodi saab kujundada ka ettevõte mälupulga, mis reklaamib konkreetset esindatavat brändi või toodet. Näiteks on väga levinud erinevate auto- ja traktorimarkide promotsioonitooted mudelitest parfüümideni. Miks mitte reklaamida kujundatud mälupulga abil müüdavat mahetoote või käsitöö brändi?

Mälupulga tehnilised andmed

Mälu

4 – 8 GB mälumahuga mälupulk mahutab suure koguse standardfaile. Ka JPG laiendiga väiksemad pildifailid ei vaja suurt mälumahtu ja seega sobib 4-8 GB mäluga mälupulk tavapäraseks kasutuseks suurepäraselt ja arvatavasti jääb mälu ülegi.

16 GB mälumahuga mälupulk on õigustatud valik, kui on vaja jagada suuremahulisi ja kõrge resolutsiooniga pildi-, video või graafikafaile. Tavaliselt kasutatakse personaalsete mälupulkade loomisel.

32 GB ja suuremad mälupulgad on mõeldud kasutamiseks spetsiifilisematel elualadel või ekstreemsemates olukordades kui on vaja salvestada kvaliteetseid video- või muusikafaile.

Kiirus

Mälupulga kiirusest sõltub kui kiiresti toimub failide ülekanne ja laadimine antud seadmega.

USB 2.0 on mälupulga kiirus on 480 Mbit/s ning see sobib tavapärase kasutuse puhul kuid ei võimalda laadida suuremahulisi faile. Aga nii nagu nutimaailm muutub kiiresti, nii on juba toimunud üleminek uuele kiirusstandardile- USB 3.0 ja USB 3.1 -le.

USB 3.0 on laialt kasutuses ja ühildub vabalt ka USB 2.0 versiooniga. USB 3.0 andmeedastus kiirus on kuni 5 Gbit/s kuid selle kiiruse tagamiseks tasub silmas pidada seadmete tehnilist ühilduvust.  

USB 3.1 on andmeedastuskiirusega 10 Gbit/s ja tal on juba kvaliteetsete meediafailide sujuva edastamise võimekus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga