Nutiajastu üllataja- ärikingituseks firma logoga märkmik.

Kuigi peamine asjaajamine on tänaseks kolinud arvutitesse ja muudesse nutiseadmetesse, pole kontoritest ja asjaajamisest kadunud vajadus paberkandjate järele. Sellest vajadusest tulenevalt on firma logoga märkmikud, erinevad dokumentide organiseerijad ja mapid tänuväärne ärikingitus nii äripartnerile, kui ka oma töötajatele.

Firma logoga märkmik on praktiline ärikingitus

Märkmikud, mapid ja organiseerijad leiavad kasutust väga erinevates tegevusvaldkondades, seega on nad ärikingitusena hea valik. Tänu oma siledale ja korrapärasele välispinnale on neile mugav kanda erinevas trükitehnikas logosid ja tekste ning tulemus jääb korrektne. Nahast kaantega märkmikul mõjub eriti luksuslikult graveerimistehnikas logo ning lisaks on nahkkaaned vastupidavad ja kulumiskindlad. Märkmiku muudab ärikingitusena väärtuslikumaks käsitsi sisse kirjutatud pühendus või head soovid.

Ühe korraliku märkmiku juurde kuulub otseloomulikult ka vastav pastakas või pliiats. Selleks on Firmameened.ee valikus erinevad märkmikud koos pastakatega, mis teeb kingituste valiku veelgi mitmekesisemaks. Rohelist mõtteviisi kannavad taaskasutatud materjalist valmistatud märkmikud ning märkmiku külge kinnitatud pinal aitab koondada kõik vajalikud õppevahendid.

Milleks kasutatakse märkmikke?

Et meie võtmed ei kaoks, kasutame nende koondamiseks võtmehoidjaid. Et head ideed, tähtsad sündmused ja ilusad mälestused ei kaoks talletame need mälestuste raamatusse või märkmikesse.

Erinevatel elualadel kasutatakse märkmikke:

• kliendi tellimuste vastuvõtmisel on hea teha ülestähendusi või täpsustavaid märkmeid;
• loomingulisel tööl on mugav koondada head ideed ja märksõnad ühte märkmikusse;
• müügijuhtimisel on märkmik asendamatu ajajuhtimise vahend. Kõik planeerimise ja efektiivsuse tõstmisega seotud mõtted võib kirjutada märkmikusse;
• ettevõtte juhtimisel on märkmikusse hea luua ja kirjutada üles tulevikuvisioone;
• kulude ja tulude arvestamiseks peavad märkmikke nii pearaamatupidajad kui ka koduperenaised;
• meil kõigil on aeg-ajalt põhjust koostada to-do list, nii kooliõpilastel, perenaistel, -meestel, juhtidel ja töötajatel. Parim selleks on märkmik, mis ajapikku kujuneb ka ülevaateks tehtud plaanidest ja tegemata toimetustest.

Milleks kasutatakse organiseerijaid?

Nagu on korras ja organiseeritud kontor ettevõtte visiitkaart, nii on organiseeritud töökohas hea tööd teha ning jätab ka äripartneritele meeldiva ja korrektse mulje. Tihtipeale on vajalik koondada oma tegevused kontorist välja, siis on suur kasu organiseerijast, mis lisaks märkmepaberitele ja kaarditaskutele, peidab endas ka akupanka ning mobiili ja tahvelarvuti taskuid.

Erinevatel elualadel kasutatakse organiseerijaid:

organiseerija on parim valik, kui on vaja kiiresti üles panna kontor välistingimustes. Olgu selleks töökohaks ladu, mets või kliendi kontor, organiseerija abil saab luua tööks vajalikud tingimused;
• kodu-, auto- ja väikekontorites aitavad organiseerijad koondada vajaminevad kontoritarbed, et nad oleksid alati kättesaadavad ning ühes kohas;
• kui kasutada messidel ja konverentsidel organiseerijaid, siis jääb kogu talletatud info kompaktselt hiljem kättesaadavaks.

Milleks kasutatakse dokumentide mappe?

Kui soovite arhiveerida oma olulisi dokumente paberkandjatel, on erinevad dokumentide kaustad abiks nende korrektsena säilitamisel. Peale väljatrükki kausta pandud paberid jäävad sirged ning ei kortsu, ega saa märjaks ka juhuslikus vihmahoos. Lisaks on dokumendid ja muud paberid organiseeritult ühes kohas ning vajadusel kiiresti leitavad. Firma logoga dokumentide mapis on viisakas ka klientidele või muudele äripartneritele dokumente üle anda ning kliendil on Teie ettevõtte logo näol kaantele markeeritud, millise tehinguga seotud dokumendid mapist leiab või arhiveerib.

Erinevatel elualadel kasutatakse dokumentide mappe:

·       kontorites ja teeninduslettides on korrektsed, logoga dokumentide kaaned ja mapid head reklaamikandjad ja samas jätab viisaka asutuse mulje, kui nendes antakse äripartneritele kaasa tehinguga seotud dokumendid;

·       oma ettevõtte töötajatele kasutamiseks antud või kingitud dokumentide organiseerijad on hea võimalus promoda oma firma logo ja nime. Lisaks on töötajal kliendi juurde mugav kaasa võtta reklaamprospekte, visiitkaarte, lepinguid ja muid vajaminevaid dokumente;

·       kodu- või autokontorisse sobivad dokumentide mapid hästi, kuna võtavad vähe ruumi ning vajalikud paberid on korrektselt organiseeritud;

·       firma logoga dokumentide mapp on vajalik ja praktiline kingitus kõikvõimalike õppimisega seotud elualadel. Nii õpetajal kui õpilasel on mugav vajalikke materjale kaasas kanda ühes kompaktses mapis. Erinevatesse dokumentide taskutesse saab koondada materjale erialade ja semestritekaupa.

Vali oma ettevõtte ärikingitust esindama korralik firma logoga märkmik, organiseerija või dokumentide mapp, kuna see on oodatud kingitus igal elualal ning omab suurt praktilist väärtust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga