On viimane aeg tellida firma jõulukingitused!

Kui Te siiani pole leidnud aega tegeleda firma jõulukingitustega, siis nüüd on tõesti viimane aeg istuda oma meeskonnaga maha ja otsustada millise ärikingituse Teie firma koostööpartnerid või töötajad jõulukuuse alt leiavad. 

Lahendamist ootavad mitmed olulised küsimused :

  • Eelarve suurus, kogus ja muud numbrilised näitajad?
  • Millisest reklaamkingitustega tegeleva ettevõttega tehakse koostööd?
  • Kes on kingituse saaja: kas oma töötaja, klient või koostööpartneri ettevõte?
  • Mida kinkida ja kes teeb lõpliku otsuse? Kas piisab logoga pastakast või vajate midagi eksklusiivset või hoopis innovaatilist?
  • Mis kuupäevaks ja kui palju kingitusi vaja on?
  • Kes vastutavad tellimise ja firma jõulukingituste saajani toimetamise eest?

Lohutuseks olgu Teile öeldud, et te pole oma mures üksi ja Firmameened OÜ-l on lahendused olemas. Ja kui veel suurema saladuse Teile avaldame… Siis alati leidub ettevõtteid, kes ärkavad veelgi hiljem. Ka nende mured saavad lahendatud. Selleks kontakteeru meiega telefonitsi või internetis ning oleme Teile abiks kiire terviklahenduse leidmisel.

Enne lõpliku valiku tegemist, tasub üle käia põhilised pidepunktid, mida firma jõulukingituse valimisel silmas pidada.

Hea soovitus firma jõulukingituse valimisel on talupoja tarkus – ära üle oma varju hüppa!

Firma jõulukingituse valimisel ei tasu üle pingutada eelarve ja kogusega. Suhtuge kriitiliselt temaatiliste kingitusete tellimisse. Pole sugugi harvad need juhud, kui jaanipäeval surutakse kliendile veel pihku firma logoga sama aasta kalender või lihavõttepühal tuuakse välja advendikalender.

Vaatamata firma jõulukingituse eesmärgile, tulgu kingitus südamest ja heade soovidega!

Firma logoga jõulukingituse äripartnerile kinkimise peamine eesmärk on vaieldamatult ettevõtte turundamine ja kliendisuhete hoidmine. Olgu see siis tahe oma koostööpartnerit lihtsalt rõõmustada, olete tänulikud koostöö eest või soovite tulevasele partnerile oma ärikingitusega muljet avaldada, firma jõulukingitus annab võimaluse äripartnerile meelde jääda. Kui eesmärk on selge, siis on lihtne valida läbimõeldud jõulukingitus millega oma ettevõtte nimi ja logo nähtavaks ja meeldejäävaks teha.

Oma töötajale kingitust valides peetakse tavaliselt silmas ettevõtte siseseid turunduseesmärke – suurendada töötajate lojaalsust ettevõttele ja tugevdada meeskonna ühtekuuluvust. Oma töötajaid tundes on firma jõulukingituse valiku tegemine oluliselt lihtsam ning alati jääb võimalus soovide kohta küsida.

Kas firma jõulukingituse saaja on isik või ettevõte?

Tihti on vaidlust tekitav küsimus, kas firma jõulukingitus valitakse lähtuvalt isikust kellele kingitus üle antakse või koostööpartneri ettevõttest. Ja kuidas teha nii, et firmakingitus seeläbi Teie ettevõtte eesmärki teeniks?  Näiteks: kas Teie ettevõtte jõulukingitus, näiteks firma logoga mõõdulint, läheb kellegi koju sahtlisse tolmu koguma või ripub see töömehe vööl ning leiab kasutust kuni numbrid enam loetavad ei ole? Selge, et töömehe vööl saab firmakingitus rohkem tähelepanu ja kvaliteetse tööriista puhul kiidetakse selle kinkijat ka teistele.

Oma töötajale valitakse reeglina personaalsem firma jõulukingitus kui äripartneritele. Selleks annab eelise töötajate hobide, elustiili tundmine ja ka rõiva suuruse teadmine.

Firma jõulukingitused TOP 5

Nii nagu ikka armastavad erinevad meediaväljaanded teha ülevaateid aasta kõige trendikamatest jõulukingitustest, nii ka sel aastal. Peab tunnistama, et euroopa piires on jõulukingituste TOP edetabelid üsna sarnased ja siinkohal tooks välja TOP 5 tooteklassid, mida erinevate küsitluste põhjal sel aastal kuuse alla oodatakse.

1. Innovaatilised kingitused

Nutiseadmed ja juhtmevabad vidinad

See trend ei kao arvatavasti veel aastaid kuhugi, kuna nutiseadmete võidukäik on jätkuvalt ülesmäge ning kõikvõimalikud praktilised ja elu lihtsusstavad lisatarvikud on „kuum kaup“ ka firma jõulukingitusena.

#akupangad #mälupulgad  #kõrvaklapid #bluetooth kõlarid #laadijad #aktiivsusmonitor

2. Personaalsed kingitused

Spordi– ja üleriided

Rõivaesemed kuuluvad personaalsete kingituste hulka ja nende tegemisel peaks tegema suurema eeltöö, et firma jõulukingitus täidaks oma eesmärki ja tekitaks saajas meeldiva tunde. Seega tuleb täpsustada kingisaaja rõiva suurusnumbrit, arvestada tema sooliste ja  usuliste iseärasustega, lähtuda hobidest ja kui on soov trükkida või graveerida saaja nimi, siis kontrollige kindlasti õiget kirjapilti.

#fliis #spordijakk #dressipluus #sportsärk

3. Praktilised kingitused

Spordi ja vabaaja  tooted

Kvaliteetne firma jõulukingitus võib saada kinkijale ootamatult nõutud kaubaks. On teada juhtum, kus ühe tuntud tööriistafirma spordikotist kujunes jõusaali trenditoode. See on parima tähelepanu saavutamise võimalus, kui Teie ettevõtte reklaamkingitus on kvaliteetne ja omab tegevusringkonnas respekti. Seepärast mõelge hästi läbi, millega tegelevad Teie firma jõulukingituse saajad, leidke see ühisosa ja sihtige oma vabaaja tootega just seda ühisosa.

#spordikotid #kohvrid# termosed #saunalinad #pleedid #köögitarbed # sporditarbed #piknikutarbed

4. Söödavad kingitused

Toidukaubad

Firma jõulukingitusena on söödavate kingituste tegemine kindlapeale minek. Kommid, alkohol või spetsiaalselt valmistatud soolased, magusad või puuvilja kinkekorvid on alati kindlapeale minek ja tekitavad reeglina kinkijale kõige vähem peavalu.

#kommid #šokolaad #assortii #kinkepakk #tee ja kohvi #küpsised ja kuivatatud puuviljad

5. Emotsionaalsed kingitused

Kinkekaardid

Turunduses viimasel ajal palju kasutatud tarbija mõjutusvahend on puudutada kõikvõimalikke meeli, tekitades seeläbi erinevaid emotsionaalseid seisundeid. Kas ainult see või on suur roll ka jõulumeeleolul aga heategevus on alti emotsionaalselt liigutav jõulukingitus. Inimesed oskavad seda hinnata ja on tänulikud, kui teete kingi saaja nimel heategevusliku annetuse. Emotsioone tekitava firma jõulukingitusena on edetabelites välja toodud ka kõikvõimalike kultuuriürituste, etenduste ja SPA pakettide kinkekuponge. Samamoodi sobivad raamatupoodide ja loodustoodete kaupluste kinkekaardid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga