Meeste eri ehk firmakingituseks logoga tööriistad !

See artikkel vaatleb Firmameened kodulehel leiduvaid firmakingitusi, mis mõeldud kinkimiseks meestele. Jah, kõlab poliitiliselt ebakorrektselt aga tööriistade kinkimise sihtgrupp on mehed.

On palju teenuse- ja müügivaldkondi, mis suunatud suures osas meestele ning nii on vajadus leida vastavale sihtgrupile ka reklaamkingitused. Erinevaid tööriistu vajavad naisedki – näiteks mõõdulinti, millega mõõta laste püksipikkust või mööblieset või siis tulemasinat küünalde süütamiseks, kuid seekord logoga firmakingitustest peamiselt meestele.

Kuigi kvaliteetne tööriist kulub alati marjaks ära, on oluline jälgida, et firmakingituseks tellitud logoga tööriistadel oleks seos Teie ettevõtte tegevuse ja peamise sihtgrupi vahel. Samas kui Teie ettevõte tegeleb näiteks ehitusmaterjalide müügi või muruniidukite hooldusega, siis peamine sihtgrupp on tehnikahuvilised mehed, seega firma logoga tööriistakomplekt on alati praktiline ja oodatud kingitus. Klientide kõrval ärge unustage oma meestöötajaid! Ettevõtte siseturunduse eesmärgil tehtud firma logoga kingitused tähtpäevadeks või üritusteks võib samuti valida meestele asjalikud auto aksessuaarid või jalgratta parandus komplekti. Kui omate ülevaadet oma töötajate hobidest, olgu selleks grillimine või orienteerumine, leiate kindlasti sobiva logoga tööriista Firmameened valikust.

Metallist tööriistadele sobib graveerimine

Paljud tööriistad on valmistatud metallist. Sileda pinna tõttu on metallile lihtne kanda logosid erinevates trükitehnikates, sealhulgas graveerides. Graveeritud logo, šlogan või muu info püsib tööriistal loetavana ja näeb ka aastaid hiljem elegantne välja. Graveerimiseks sobivad väga hästi multitööriistad, taskunoad ja metallkorpusega taskulambid. Ka väiksema eelarve puhul leidub metallist tööriistu, näiteks võtmehoidjaid ja tulemasinaid. Graveeringuga ärikingitus mõjub luksuslikult ja see sobib personaalsete kingituste tähistamiseks. Graveerimisest LOE SIIT!

Väikese raha eest firma logoga tööriist

Nagu tulumaksuseaduse §-s 49 on kirjas, et: „Maksustamisele ei kuulu reklaamkingitus, mille väärtus ilma käibemaksuta on kuni 10 eurot,“ siis leiate meie valikust firmakingituseks ka alla 10 euro maksvaid lahedaid tööriistu.

Hädavajalik tööriist meesterahva taskus on mõõdulint. Kuigi meie valikus leidub ka retrostiilis tollipulk ja ultramoodne lasermõõtja, siis erinevas pikkuse ja hinnaklassis mõõdulinte jagub igale maitsele. Klientide ja töötajate turvalisust aitavad tagada erinevad helkurtooted. Kui Teie ettevõtte tegevusala nõuab tööriietuses helkurite kandmist, on kindlasti parim valik firma logoga helkurvestid, mis tagavad ohutuse ja samas reklaamivad ka ettevõtet. Oma töötajatele sobiks kinkida ka helkuritega kotte, torusalle ja praktilist seljakoti ümbrist. Meie kodulehelt leiate klassikalise valiku kõvadest ja pehmetest helkuritest.

„Pisikingitustest“ väärivad siinkohal veel esile tõstmist klassikalised ja samas hädavajalikud tööriistad- näiteks pudeliavajad. Kohati võib ilma selle tööriistata päris hätta jääda, kui kuumal suvepäeval või mõnusal piknikul karastavat külma jooki avada ei saa. Firma logoga pudeliavajal võib olla kindel koht ka autos või kalamehe kotis. Samasugune pisike kuid hädavajalik tööriist nagu pudeliavaja on ka võtmehoidja. Tihtipeale võime näha meestel suurt võtmekimpu, mis abikaasade morjenduseks lõhub taskuid ja venitab kampsuneid. Selle häda saaks leevendada plastist või metallist võtmehoidjate abil. Võtmehoidjaid leidub ka erinevate lisadega- valgusti, mõõdulindi või loodiga.

Ilmselgelt leidub meestele mõeldud firmakingitusi igale maitsele ja rahakotile. Millal siis veel, kui mitte kevadel, on õige aeg kinkida tublile mehele ärikingituseks logoga tööriist.

Firmameened aitab Sind, võta ühendust SIIN!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga