Suvised ärikingitused muudavad vaba aja täiuslikuks!

Koos kevadise päikese ilmumisega muutuvad ka firmameeneteks tellitavate kingituste temaatika. Aina rohkem soosivad ilmad värskes õhus viibimist ja liikumist. Enamus ettevõtted valmistuvad suvisel hooajal erinevate kampaaniate, kliendiürituste ja suvepäevade läbi viimiseks.

Hooajast lähtuvalt tuleks üle vaadata ka firmakingituste valik ja teha vastavad muudatused. Eestimaa heitlikud ilmad muidugi soosivad ka suvel firmakingitusena sooja fliisjakki kuid pigem võiks valik langeda pikniku-, spordi– või rannatarvikutele. Sama oluline nagu jõulupidu talvel on suve kõrgpunkt …

…Firma suvepäevad

Firmaüritusena on ettevõtte suvepäevad meeskonna liitmisel ja tugevdamisel siseturunduse osana sama olulisel kohal nagu jõulupidugi. Tavaliselt on tegemist firmasisese pereüritusega ja seetõttu ärge unustage tähelepanu pöörata üllatuste ja kingituste tegemisele. Ettevõtte suvepäevadest jääb tore mälestus erinevate võistluste auhindade või loterii võitude näol, seepärast tasuks läbi mõelda kingitused vastavalt vanusele ja muudele tunnustele. Firmameened.ee pakub mänguasju lastele, nutikingitusi teismelistele ja medaleid, karikaid erinevateks auhindadeks. Ühesugused firma logo ja sloganiga T-särgid või mütsid lisavad meeskonnavaimu ning vihmane ilm ei takistaks lõbutsemist, kui kõigile jagub vihmakeepe.

Tavaliselt viiakse suvepäevade käigus läbi mõni temaatiline töötuba, matk või läbib üritust kindel teema. Toetamaks osalejate huvi, tuleks valida ka erinevad kingitused vastavalt ürituse tegevustele ja teemadele. Näiteks sportlikel suvemängudel võiks publikule kaasaelamiseks jagada logoga ergutusvahendeid ja vilesid, rannas toimuval üritusel ujumisrõngaid või plätusid ning matkal kompasse, binokleid. Ühesõnaga: toetage oma ettevõtte üritust loovate ja oodatud kingitustega!

Meeldetuletus suvepäevadel osalejale!

  • Ole osa meeskonnast!

  • Murra rutiini!

  • Tee pilte, jaga pilte, ole pildil!

  • Tule järgmisel aastal jälle!

Suvised nutikingitused

Suvel liiguvad inimesed palju ja erinevatel põhjustel. Juba kevadel on parim aeg oma füüsilise vormi parandamiseks, algavad erinevad võistlussarjad ning käiakse jalgsi- ja rattamatkadel. Sellisel ajal mõjuks nutikell, mis loeb samme, kaloreid ja pulssi, ärikingitusena väga praktilise ja luksuslikuna. Firmameened.ee valikust leiab ka juhtmevabad kõrvaklapid ja kõlarid, et kuulata liikumise ajal muusikat, raadiot või kasvõi erialast loengut. Kõikvõimalikud telefoniümbrised kaitsevad Teie nutiseadmeid sportimisel, rannas või piknikul. Et väljas viibides ei lõppeks energia, siis oleks lahe suvine kingitus ka firma logoga akupank.

Rannatarvikud

Nutikad firmakingitused on vajalikud ka randa. Niiskuskindel telefoniümbris oleks lausa hädavajalik. Kuid firma logoga ärikingituseks sobivad ka klassikalised rannatarbed: rannalina, –matt või –kott. Ka rannatool pakub suurt mugavust erinevatel väliüritustel, ning loomulikult on rannahooaja hinnatuim kingitus logoga päikeseprillid. Ärge unustage ka olulist tarbeeset: joogipudelit. Loe siit!

Grillitarvikud

Päikselise rannapäeva võiks lõpetada grilliõhtu. Firma logoga grillitarvikute komplekt või minigrill võib muuta Teie äripartnerite suveõhtu meeldejäävaks ja emotsioonide rohkeks. Lebokott  ja piknikutekk aga soojaks ja mugavaks. Jahutuskott hoiab toiduained värskena ja joogid külmas ning rannamänguasjad pakuvad lõbusaid tegevusi tervele perele.

Sport ja vaba aeg

Sporti ja aktiivselt veedetud vaba aega väärtustav ettevõte väljendab oma hoiakuid ka firmakingituste näol. Logoga LED valgustusega spordivöö, mis mahutab kõrvaklapid, raha ja nutitelefoni, on täiuslik ärikingitus sportlikule äripartnerile. Kõikvõimalikud logoga spordiriided ja mütsid sobivad siinkohal kinkimiseks.  Ärikingitust tehes tuleks mõelda ka pereliikmetele ja lemmikloomadele. Nii sobivad logoga firmakingitusteks erinevad pallid, frisbid ja lemmikloomade tarvikud.

Firmameened on juba valmis muutma Teie suve põnevamaks! Võta SIIN ühendust Atiga!

Meeleolukat suve!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga