Personaalne märkmik – 5 nippi, kuidas kujundada ideaalne märkmik

logoga märkmikud

Personaalne märkmik on eritellimusel valmistatud põnev pind, mida kujundada sest ettevõttel on palju võimalusi olla loov ja reklaamida end ainulaadselt.

 

Samal ajal kasutavad inimesed, kes logoga märkmiku saavad, neid ikka ja jälle toidupoodide nimekirjade kirjutamisel, kohtumiste ülesmärkimisel, lühijuttude kirja panemisel, päeviku pidamisel. Personaalne märkmik aitab neil meeles pidada kõik olulise.

 

Miks kasutada märkmikku nutiajastul?

  • Sa ei unusta nimesid, telefoninumbreid ega muud kontaktteavet. Muidugi, saad selle teabe oma nutitelefoni lisada, kuid see tagab, et saad seda teha alati, isegi kui nutitelefoni aku on tühi. See võimaldab lisada ka konkreetseid märkmeid inimese kohta, nii et tead, miks Sa numbri üles kirjutasid.
  • Kui Sul tuleb meelde ülesanne, mida pead tegema, siis paned selle kohe kirja. Su pea pole prügikast, et kõike meeles hoida ja loota, et mäletad seda hiljem. Sa avad oma märkmiku ja paned selle kirja ja tegeled selle teemaga hiljem, kui Sul on aega. Nii tekivad head ideed mõnd raadiosaadet, podcasti kuulates, blogi lugedes, telekat vaadates. Kui paned idee märkmikusse kirja, siis saad kindel olla, et see ei unune ja saad seda ideed edasi arendada. Su produktiivsus suureneb ja jõuad sama ajaga rohkem.
  • Uute asjade õppimine on palju lihtsam, kui teed märkmeid. Teaduslikult on tõestatud, et kuulates jääb meelde ainult murdosa materjalist. Kui teha kuulamise ajal märkmeid, siis jääb uus info palju paremini meelde. Märkmed aitavad hiljem ka õpitut meelde tuletada.
  • Su “ajurünnak” on palju tõhusam. Saad ajurünnakuga tegeleda peaaegu kõikjal, kus viibid. Lisaks on sellise ajurünnaku tulemused organiseeritud, nii et saad hiljem ajurünnaku tulemusi analüüsida.

Kõik need tegevused aitavad suurendada isikliku, töö- ja vaimse elu kvaliteeti.

Logoga märkmiku valimine

personaalne märkmik
Firmameend.ee tehtud tööd: logoga märkmik

Märkmike ja kaustike valik on piisavalt lai, et igaüks leiab endale sobiva. Kas eelistad spiraalköidet või liimitud lehtedega varianti? Soovid komplekti, kus on kohe olemas märkmik koos samas stiilis pastakaga. Või hoopis väikest mapp-märkmik-organiseerijat, mis täidab Sinu kõik vajadused ja on sulle abiks planeerimisel?

Võib-olla oled vastutustundlik ettevõte, kes eelistab taaskasutust ka kontoritarvete puhul? Äkki sobib sulle hoopis personaalne märkmik koos pinaliga, mis on vajalikke kirjutusvahendeid täis? Või soovid muljet avaldada logoga märkmikuga, millel on olemas ka mälupulk?

Kui vastasid mõnele küsimusele jah, siis kõik sellised variandid on olemas.

5 nippi logoga märkmiku kujundamiseks

Kuidas kujundada personaalne märkmik, mis on vastupidav ja vastab ettevõtte ootustele? Siin on mõned tähelepanekud, millega arvestada:

  1. Pea kinni oma eelarvest – vali välja sinu eelarvele sobilik märkmiku/kaustiku tüüp.
  2. Vali pilkupüüdev kaas – logo või slogani trükkimisel lisa ka mõni ilus pilt või kujund.
  3. Kasuta kaustiku kaane pinda maksimaalselt – kujunda logo, tekst või pilt piisavalt suurelt.
  4. Trüki ühevärviliselt – see on soodsam kui mitmevärviline trükk ja näeb välja stiilne. Less is more!
  5. Lisa veel midagi huvitavat – märkmikule võib juurde lisada sobivas toonis pastaka või pliiatsi.

Tellitud märkmikud ei pea olema lihtsad ja igavad. Ole loominguline ning jäta tegumoe, materjali ja värvivalikuga ettevõttest õige mulje!

logoga pastakas
Firmameend.ee tehtud tööd: logoga pastakad

Märkmikule lisaks ka logoga pastakas

Märkmik on kontoris või klassiruumis lausa hädavajalik. Märkmiku või kaustiku kõige ilmsem lisand on lahe pliiats või pastakas, kuid märkmikku sobib paari panna ka kalendrite või muude kontoritarvetega.

Erinevat tüüpi pastapliiatsite osas valiku tegemisel on palju võimalusi. Igal pastakal või pliiatsil on palju erinevaid värvivalikuid ja tegumoode, mis teevad nad eriliseks ja silmapaistvaks. Tutvu lähemalt meie pastapliiatsite valikuga siit.

Kui oled sobiva märkmiku välja valinud või soovid abi õige valiku tegemisel, siis võta ühendust info@firmameened.ee ja aitame Sind!

Sulle võib huvi pakkuda ka postitus, kuidas säästa raha firmameene valimisel, mille leiad SIIT

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *