Kas logoga võtmehoidja võib olla Sinu järgmine ärikingitus?

Logoga võtmehoidjaLogoga võtmehoidja või personaalne võtmehoidja on soodne ja efektne ärikingitus, mis sobib esindama mitmesuguse tegevusvaldkonnaga ettevõtteid.

Nii leiab sobiva personaalse võtmehoidja nii kinnisvarafirma, elektroonikaettevõte, ehitusfirma, IT-ettevõte või spordiklubi. Logoga võtmehoidjate valik on lai, juba kasutusel olevaid materjale on väga erinevaid, alustades kõige lihtsamast ja odavamast plastikust kuni klaasi, puidu, metallini. Materjalina kasutatakse isegi riiet.

Anname väikse ülevaate ajaloost ja toome mõned näpunäited, kuidas valida kõige õigem võtmehoidja, mis esindab just Sinu ettevõtet.

Logoga võtmehoidjate ajalugu

Võtmehoidjate ajalugu ulatub aastasse 1893, kui seda tutvustati kui väikest suveniiri EXPO maailmanäitusel. Populaarsus saavutati 1950-ndatel kui automüüjad andsid igale autoostjale võtmetega kaasa ka võtmehoidja. Kuna sel ajal oli metall ja plastik juba vabalt kättesaadavad, siis iga automüüja eristus oma võtmehoidja tegumoe ja kujuga. Sellest hetkest alates said need väikesed nipsasjad populaarseteks suveniiripoodides, messidel, laatadel.

Personaalse võtmehoidja kujundamine

Logoga võtmehoidjat saab kujundada mitmeti. Kuid ka siin kehtib reegel, et lihtsuses peitub võlu. Võtmehoidjate väiksus seab piirangud, millist reklaamsõnumit kasutada. Pole mõtet lisada liiga palju infot, sest väga detailne sõnum ja pilt ei saavuta kunagi väiksel pinnal sama mõju nagu suurel reklaampinnal olev sõnum. Siin on mõned soovitused, kuidas saada parimatest parim tulemus:

Vali nimekirjast maksimaalselt 3, mis lisad infona võtmehoidjale:

 • Ettevõtte nimi
 • Logo
 • Telefoninumber
 • Aadress
 • E-post
 • Slogan või sõnum

Inimesed on visuaalsed, mistõttu on kõige parem lisada personaalsele võtmehoidjale pilt. Kui puudub logo, võib kasutada kujundit või pilti, mis iseloomustab ettevõtet kõige paremini. Nii võiks kinnisvara ettevõte kasutada maja kujuga võtmehoidjat, ehitusfirma kiivri kujundit või autoremonditöökoda auto kujundit. Spordiklubi iseloomustaks vile või mõni aktiivne tegevus, nt jalgrattasõit. Kontoritöötajatele sobivad erinevad stressipalliga võtmehoidjad, mida saab ajaviiteks mudida. Meelelahutusettevõtted võivad fantaasia vabaks lasta ja katsetada värviliste ja rõõmsate võtmehoidjatega, mis ei jää märkamata.

Kasuta võtmehoidja pinda maksimaalselt ja lase võimaluse korral trükkida mõlemale poolele. See on küll veidi kallim kui ühele poole trükkimine, kui sel juhul saab väikest reklaampinda kasutada maksimaalselt. Kuna võtmehoidjate tegumood ja värvivalik on lai, siis leiab ettevõttele iseloomuliku värvi või kuju juba olemasolevate võtmehoidjate seast, seega soovitame trükkimise või graveeringu tegemisel kasutada lihtsat mustvalget logo ja teksti. Nii saab pilkupüüdva logoga võtmehoidja soodsamalt, sest mitmevärviline trükk on kallim.

10 võtmehoidjat, mis ei jää märkamata!

Erinevatest materjalidest ja tegumoega võtmehoidjate valik on lai, valikus on nn 2-in-1 võtmehoidjad, mis on veidi enamat kui klassikaline võtmehoidja. Näiteks on Firmameened.ee valikus põnevad võtmehoidjad, mis toovad naeratuse suule ja on samas ka kasulikud.

Logoga võtmehoidja
Firmameened.ee tehtud tööd: logoga võtmehoidjad
 1. Pudeliavajaga võtmehoidja
 2. Vilega võtmehoidja
 3. Taskulambiga võtmehoidja 
 4. Stressipalliga võtmehoidja 
 5. Helkuriga võtmehoidja 
 6. Muudetava sõnumiga võtmehoidja 
 7. Kompassiga võtmehoidja 
 8. Tabletikarbiga võtmehoidja 
 9. Mõõdulindiga võtmehoidja
 10. Mälupulgaga võtmehoidja 

Kuna võtmehoidjad on igapäevase kasutuses, siis on nad suurepärased reklaampinnad oma sõnumi, logo, kontaktandmete edastamiseks. Kui logoga võtmehoidjal on mõni lisafunktsioon, siis võib kindel olla, et see ei jää sahtlisse seisma. Tutvu meie tootevalikuga ja vali välja Sinu ettevõtet iseloomustav logoga võtmehoidja. Võta ühendust juba täna info@firmameened.ee ja valime välja sobiva firmakingituse.

 

Sulle võib huvi pakkuda ka postitus firma logoga tööriistadest, mille leiad SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga