Logoga šokolaad on universaalne ärikingitus

Logoga šokolaadLogoga šokolaadi ja käsitöökommide kinkimine on universaalne ja tore vaheldus esemete kinkimisele.

Palun mulle tähtpäevaks kingitus, mille saan ära süüa. Kuulen sellist palvet järjest enam tuttavate ja sõprade käest. Väga raske on leida sobivat kingitust, sest inimestel on kõik vajalik olemas.

Logoga šokolaad sobib kinkimiseks eri vanuses inimestele. Ühtemoodi rõõmustavad lapsed, noored, täiskasvanud. Samuti on maiustus sobilik kingitus nii naistele kui ka meestele ja puudub vajadus mitme erineva kingi järele.

 

Firma logoga šokolaad ja selle kasutamine turundustegevuses

Šokolaadi kasutamine ettevõtte turundustegevuses on ajatu. Söödav kingitus meeldib paljudele ja seetõttu saab äri positiivset tähelepanu. Lisaks sellele on logoga šokolaadi või kommide kujundamine taskukohane ärikingitus, mida saab laiali jagada suuremates kogustes.

6 ideed, kus kasutada logoga šokolaadi või komme:

  • Ettevõtte avamispidu – Oled uus ja alustav ettevõtte ning korraldad tutvustamiseks avamispeo. Ideaalne on sel juhul laiali jagada logoga šokolaadi või komme.
  • Erinevad pühad – Pühade tähistamise ettekäändel saab teha väikeseid kinke: jõulud, sõbrapäev, halloween jne. Pikaaegsetele klientidele sobivad nt käsitöökommide kinkekarbid.
  • Sotsiaalmeedia mängude võidud – Oled ettevõtte, kes tegutseb aktiivselt sotsiaalmeedias. Miks mitte loosida välja ettevõtte logoga šokolaad, kommid, tee või kohv. Hea idee on toodetest teha kinkekorv.
  • Messid ja turundusüritused – Messidele on kokku kogunenud erinevad ettevõtted, kes püüavad inimeste tähelepanu. Tasuta maiused äratavad tähelepanu ja suurema tõenäosusega kogunetakse sinu messiboksi juurde.
  • Toote ostmisel kingitusena – Kui lattu on seisma jäänud mõni toode, siis proovi seda turundada tasuta kingitusega, nt šokolaadiga.
  • Heategevus – Heategevuseks raha annetamine on oluline ja õilis tegevus. Miks mitte premeerida annetajat pisikese maiustusega.

Ära unusta logoga šokolaad ja kommid pakendada ilusatesse karpidesse, valiku leiad siit

 

logoga maiustusedTume šokolaad on kasulik

Inimestele meeldib eri maitsega šokolaad, Chocolate Industry Association uuringu järgi valivad:

  • 32% inimestest piimašokolaadi
  • 31% inimestest tumeda šokolaadi
  • 27% inimestest ükskõik, mis maitsega šokolaadi
  • 5% inimestest valge šokolaadi

Järjepidevalt tõuseb tumeda šokolaadi austajate arv. Tume šokolaad on tervislikum kui piimašokolaad, sest sisaldab rohkem kakaod (vähemalt 70%) ja seetõttu rohkem antioksüdante, mis omakorda tugevdavad südant ja veresoonte seinu. Samuti on uuringud leidnud, et tumeda šokolaadi tarbimisel suurenev flavonoidide mõjul hea kolesterool ja alaneb halb kolesterool. Ei maksa unustada, et tume šokolaad stimuleerib endorfiini ehk nn õnnehormooni teket ja seetõttu aitab ära hoida stressi ja tõstab meeleolu.

Pea meeles, et šokolaad on kõrge kalorisisaldusega toit ning mõõdukaks tarbimiseks soovitatakse ühes päevas süüa 15g šokolaadi – see on umbes 3 tükki. Kuna tumedal šokolaadil on küllaltki intensiivne maitse, siis magusa peletamiseks on see ideaalne. Palju kergem on süüa korraga üks pakk piimašokolaadi kui 70% kakaosisaldusega maiust.

 

logoga šokolaadLogoga šokolaadi kujundamine

Firma logoga šokolaadi saab kujundada erinevalt, on võimalus lisada logo pakendile või maiustuse ümbrisele. Samuti on olemas šokolaadi valmiskujundid – võibolla mõni neist sobib sinu ettevõtet iseloomustama. Nt transpordiettevõttele sobib bussikujundiga šokolaad või telekomiettevõttele nutitelefoni kujund, lase fantaasial lennata.

Firmameened.ee koduleheküljelt leiad veel ühe ampsu šokolaade kui ka 100g tahvleid. Pakume ka eksklusiivsemaid kinkekarpe ja käsitööšokolaade. Vaata koduleheküljelt järele, milline maiustus iseloomustab enim sinu ettevõtet. Võibolla on sul endal mõtted olemas ja soovid abi nende teostamisel? Võta julgelt ühendust ja kirjuta info@firmameened.ee ja leiame sobiva maiustuse.

 

Sulle võib huvi pakkuda ka postitus läbimõeldud ärikingituse valimisest, mille leiad SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga