Kas firma logoga meened on uueks turundusaastaks valmis?

Kas Teie firma turundusplaanid on uueks hooajaks tehtud? Kas kõik tähtpäevad on kirjas: messid, näitused, laadad, esindusüritused, kliendipäevad, valimiskampaaniad, reklaamikampaaniad, firma aastapäev, suvepäevad, töötajate tähtpäevad, tööriided uueks hooajaks, uued tooted,  jõulukingitused jne… ? Nagu näete on võimalikest turundussündmustest pikk nimekiri. Ole aga tubli ja hakka otsast organiseerima!

Firmameened on abiks turundusüritusteks valmistumiseks ja annab väikse spikri vajaminevaga:

Visiitkaart

Visiitkaarte on väga palju erineva värvi, materjali ja suurusega ning nende vajalikkuses ei kahtle keegi. Visiitkaartide hinda mõjutab tellitav kogus, seega kontrollige enne suuremaid üritusi veelkord üle oma töötajate visiitkaardi varud ja seisukord, ning tehke korraga suurem tellimus. Suurtel messidel ja konverentsidel võib visiitkaarte kuluda üksjagu ning visiitkaartide lõppemine või rebenenud servaga viimased kaardid tekitavad piinlikke olukordi. Hoolitsege, et visiitkaardid olek võimalik üritustel asetada selleks ettenähtud hoidikutesse kas laual või taskus. See tagab, et visiitkaardid on üleandmisel korrektsed ja puhtad. Ka saadud visiitkaardid tasuks koguda ühte kohta, et peale üritust kindlasti sobiva koostööpartneriga kontakte luua.

Reklaammaterjalid

Messid, laadad ja näitused on parimad kohad oma ettevõtte või toodete tutvustamiseks laiemale tarbijaskonnale ja koostööpartneritele. Veenduge, et oleksite valmis jagama asjakohast teavet ettevõtte või toodete kohta paberil või elektroonilisel viisil. Reklaammaterjalid ei pea olema enam tingimata paberile trükitud. Vastavalt info edastamise vajadusest ja tarbija eripärast pakub Firmameened võimalust vajalik info salvestada Teie firma logoga mälupulgale. Kas olete piisavalt valmistunud, et leida messiolukorras vajalik teave? Vaadake üle:

  • kutsed ja müügikirjad;
  • tootekirjeldused;
  • reklaambukletid;
  • hinnakirjad;
  • külastajaankeedid.

Reklaamkingitused

Firma logoga reklaamkingitus või väike firmameene on viisakusavaldus potentsiaalsele kliendile. Inimestele meeldib kingitusi saada ja see tekitab positiivse tunde ka kinkiale. Messidel ja laatadel on samuti kombeks jagada külastajatele erinevaid firmameeneid. Tihtipeale on selle eesmärk jääda silma oma ettevõtte nimega ja tekitada huvi oma toodete vastu. Õige pea võime kohata tänavatel ka poliitikuid, kes samal eesmärgil „nänni“ jagavad. Kõige paremini sobivad seda eesmärki täitma just need firma logoga meened:

Kuna aga klientuur aina nooreneb ja nende huvi saavutamiseks on vaja olla loovam ja innovaatilisem, siis pakub Firmameened omalt poolt välja firma meeneid, mis samuti sobilikud jagamiseks:

Tasub meeles pidada, et aasta ei lõppe messi või näitusega, reklaamkingitused on vajalikud terve aasta vältel.  Ka erinevateks loosimängudeks tasub valmistuda ette pikemalt ja nii suured kui väikesed loositavad esemed varustada Teie firma logoga.  Seega on mõistlik üle kontrollida oma reklaamkingitused: vaadata üle kas firma logoga kruusid või pastakad vajaksid uut disaini või muud igapäevased reklaamkingitusevarud täiendamist. Korraga suuremaid koguseid tellides on hinnavõit märkimisväärne. Lähtuvalt ettevõtte tegevusalast leiate Firmameened tootevalikust rohkesti taskukohase hinnaga firmameeneid. Aitame leida reklaamkingitused, mis on originaalsed, sobivad messi teemaga ja meeldivad sihtrühmale. Küsi lisa SIIT!

Ära maga maha lähedal asuvaid näituseid ja messe! Näitused on suurepäraseks võimaluseks tutvustada enda tooteid ja teenuseid ning tutvuda ka konkurentide tegemistega.

Kalendrid toimuvate näitustega leiate siit:

http://www.fair.ee/kalender/

http://tartunaitused.ee/messid/

https://messukeskus.com/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga