Veebikaamera kate: Miks peaksid seda kasutama?

 Sülearvuti veebikaamera kate

Veebikaamera kate või sülearvuti veebikaamera katik nagu teda hellitavalt kutsutakse on suurepärane ärikink ettevõtte töötajatele ja koostööpartneritele.

Kuna tänapäeval käib paljude ametikohtadega kaasas sülearvuti, siis on veebikaamera kate kink, mis ei jää kasutuseta. Mis veel parem, katik on pidevalt inimeste nägemisulatuses ja logo selle peal saab igapäevast tähelepanu.

 

Miks peaks kasutama veebikaamera katet?

Internetiturvalisusele pööratakse järjest enam tähelepanu, salasõnad peavad olema keerulisemad ja pikemad, üht ja sama salasõna ei tohi kasutada mitmel erineval kontol jne. On olnud mitmeid salasõnade lekkeid ja isikliku informatsiooni avalikustamist. Internetist saad kontrollida, kas Sinu kontoga võib olla seotud salasõna lekkeid leheküljelt https://haveibeenpwned.com/. Igaüks saab väikeste sammudega selliseid juhtumeid ennetada – tuleb pöörata enam tähelepanu isiklikule internetihügieenile.

Üheks võimaluseks on kasutada lisaks viirusetõrjele, erinevate salasõnadele ka veebikaamera katikut.

Turvalisuse tagamiseks on  FBI endine direktor James Comey soovitanud kasutada teipi, märkmepaberit või veebikaamera katet, kui parasjagu veebikaamerat pole kasutusel. Ka praegu on lihtsaim viis kaamera katta teibiga, iseasi kui esteetiline see on.

Arvutite veebikaamerad ja mikrofonid on küberturvalisuse mõistes kergesti haavatavad. Kaamera tööle minekuks peab olema arvutisse paigaldatud pahavara. Kaamera töötamisest saab aimu LED-tulest, kuid juba on olemas pahavara programmid, mis lasevad kaameral töötada ka nii, et tuli ei põle. USAs on kohtuasjades avalikustatud, et luureagentuuridel on olnud juurdepääs telefonikaameratele ja on veebilehekülgi, mis on näidanud otseülekandeid häkitud turvakaameratest. Lihtne ja minimalistlik kaamerakate annab võimaluse suurendada turvalisust ja privaatsust ning annab valikuvabaduse näidata end siis kui soovitakse.

Logoga veebikaamera kate
Firmameened.ee tehtud tööd

Miks tellida firma logoga veebikaamera kate?

  • 3 erinevat disaini
  • Saab pakendada 1, 2 või 3 kaupa pakenditesse
  • Mida suurem tellimus, seda soodsam tükihind
  • Hind sisaldab UV-trükki ja transpordikulusid

Veebikaamera kate on tavaliselt plastikust või metallist kate, mille saab asetada laptopi, tahvelarvuti, telefoni kaamera ette. Firmameened.ee pakub 3 erineva disainiga katteid, mida on võimalik pakendada 1, 2 või 3 kaupa komplektidesse. Ka siin kehtib soodustus neile, kes tellivad korraga rohkem. Nii on nt 100 tüki tellimine koos UV-trüki ja transpordiga 2,7 eur+km. Samas kui 1000 tüki tellija saab pea 50% soodustuse, sest sel juhul ühe katte hind 1,4 eur+km. Selle hinna sisse kuulub ka logo värviline trükk.

 

Veebikaamera katte paigaldamineveebikaamera katte paigaldmine

Katte paigaldamine on lihtne ja igaüks saab sellega mõne minutiga hakkama.

Selleks tuleb:

  1. Puhastada tahvelarvuti, mobiili, sülearvuti kaamera pealispind
  2. Kontrollida, kas katiku liugur töötab ehk libiseb
  3. Eemaldada katiku taga olev kleeps
  4. Panna katiku kleepuv osa kaamera ette

See on kõige lihtsam ja kiirem moodus varjata kaamera stiilselt ja esteetiliselt. Kui kaamerat on vaja videokõnede tegemiseks, siis saab katte kaamera eest liuguri abil eemaldada.

Kui Sul tekkis huvi ja soovid lisainfot, siis võta meiega ühendust info@firmameened.ee ja telli firmale logoga katikud, mis suurendavad töötajate ja ka ettevõtte enda turvalisust. Võib julgelt väita, et kaamera kate on üks selle aasta populaarsem, kasulikum, nutikaim firmakingitus!

 

Sulle võib huvi pakkuda ka postitus firma logoga mälupulkadest, mille leiad SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga